Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

Výstavy jaro 2017

1. 6. 2017

Tak máme za sebou se Zirečkem dvě výstavy - klubovou, kde Zirgan z třiceti psů získal V3, což je velký úspěch a na Krajské výstave vHk získal V1, VT..Fota na www.pohodli.rajce.net. Tento týden přišla super zpráva - Faidra Vigilo má DKK 0/0 a totéž o lpkty.

 

Máme štěňátka vrh CH

1. 6. 2017

Dne 3.5. se narodil vrh CH. Máme pět pejsků a jednu fenečku. Ta zřejmě zůstane doma. Tento týden se uvolnila rezervace jednoho pejska. Starší pán si pejska zamluvil, ale vzhledem k věku mu štěně rodina rozmluvil. Kdyby měl někdo zájem, o pejska, ozvěte se. K odběru budou od 24. června. Více na stránkých maminy Ugarit\ - www.ritaugarita.estranky.cz

 

Letní novinky

1. 9. 2017

Všechna štěňátka vrhu Ch (Ugarita Vigilo x Arkan Deneb) jsou již v nových domovech, krom fenky Cherissa Vigilo. Ta zůstává doma. V létě se konal Memoriál ing. Findejse, kde jsme měli velký úspěch. Derisa Vigilo , tř. otevřená V2 rez. CAC(ze 17 zvířat v kruhu), Zirgan Vigilo, tř. otevřená V1 CAC (z 25 zvířat v kruhu), v párech získali první místo a v chov. skupinách jsme byli třetí. Navíc je nakrytá fenka od nás Caria Vigilo a každým dnem čeká štěňátka. Kdyby měl někdo zájem, nechť se ozve. K odběru budou ve druhé polovině října.

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky